Přeskočit na obsah
Domů » Magazín o bavlně » Jak vybrat nejlepší bavlněné povlečení

Jak vybrat nejlepší bavlněné povlečení

V tomto článku se Vám pokusíme poradit, jak vybrat nejlepší bavlněné povlečení. I přes rozmanitý výběr na trhu je většina ložního prádla vyrobena z bavlny; prodyšný materiál je optimální pro spaní. Mnoho možností na trhu však může ztížit výběr správné značky nebo bavlněného stylu (od tradičního lnu až po iterace směsi bavlny). Koneckonců, existuje spousta faktorů, které je třeba vzít v úvahu, z nichž mohou přesahovat běžné značky, barvy, velikosti a počtu nití. Abychom vám pomohli najít nejlepší možné bavlněné povlečení sepsali jsme pro Vás tento článek.

Přemýšlejte nad počtem vláken

Počet vláken není hlavním faktorem kvality povlečení. „Textilní průmysl, a konkrétně ložní prádlo, je v trochu renesanci. Některé vlastnosti, včetně materiálu a počtu nití, nemusí nutně znamenat, že si u spotřebitelů vyhrajete“. „Můžete se odlišit tím, že zvážíte výhody povlečení.“ V posledních letech se bavlněné povlečení z hlediska výroby drasticky zlepšilo, a proto je dnes na trhu tolik úžasných značek a druhů.

Nemusíte utrácet spousty peněz

Pokud je Vaším hlavním zaměřením cena, tak jako měřítko můžete použít počet vláken; je to naprosto skvělý způsob, jak si vybrat ložní povlečení. Průměrný zákazník nemusí být schopen zaznamenat odchylky v počtu. V případě pochybností byste si měli vybrat sadu se středním počtem vláken, která Vám poskytne měkkost, odolnost a špičkový vzhled, po kterém většina spotřebitelů touží.

Dnešní prostěradla mají několik vážných výhod

Sady prostěradel ušly dlouhou cestu – výrobci vytvořili iterace, které nabízejí „chladnější“ prostředí na spaní , prospívají pokožce nebo podporují relaxaci prostřednictvím „váženého“ prádla. To jsou skutečné výhody, spíše než funkce, a výrobci, kteří se opírají o tyto typy zpráv, předbíhají zbytek odvětví. Postupem kupředu existují skutečně fascinující pokroky v materiálech, které mohou být potenciálně použity v lůžkovinách – materiál zvaný Biokrystalický prášek, když je zaveden do tkanin, vytváří hřejivý efekt, který zlepšuje krevní oběh a byl prokázán jako terapeutický pro zranění u zvířat.

Další nadcházející možnost se nazývá eSCENTIAL, která dodává tkanině konzistentní vůni (vzpomeňte si na levanduli a heřmánek, což jsou vůně navozující spánek), aniž by byla přehnaná. Dokud se tyto inovace nedostanou na trh, nebojte se otestovat chladící, zklidňující nebo zlepšující sady od chválených prodejců – je pravděpodobné, že budete těžit z jejich výhod díky stávajícím technologickým pokrokům.

Před nákupem si matraci změřte

Matrace pokročily vedle prostěradel – což znamená, že nákup ložního prádla již není procesem jedné velikosti. Máme tendenci kupovat prostěradla v dobré víře, pokud jde o velikost, protože velikosti matrací jsou údajně standardní. V dnešní době nezáleží tolik na délce a šířce vaší postele, ale na hloubce . Změřte hloubku své matrace pomocí jakýchkoli přidaných kusů (jako jsou podložky nebo toppery) a poznamenejte si měření hloubky při nákupu každého prostěradla. Nakonec nejlepším způsobem, jak si povlečení koupit, je nejprve se rozhodnout, co od nich chcete. „Hledejte výhody – jak se cítí, jak ovlivňují váš spánek – ne funkce (čti: organické, počet vláken a tak dále). Měření matrace před nákupem využijete i před nákupem přikrývky, aby Vám pěkně seděl rozměr postele, přikrývky a povlečení.

TIP

Pokud nevíte, jak zkrášlit svojí ložnici, tak se podívejte na ložnicové sestavy a nebo úložné boxy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *